...Videostudio MA-CI... NABÍDKA

Videostudio MA-CI...


Natáčení


Pořádáte nějakou akci, jako například ples, firemní večírek, oslavu, módní přehlídku..a přejete si ji mít zdokumentovanou jako video na DVD nebo BD? nebo ji budete chtít publikovat třeba na internetu prostřednictvím Youtube, Facebooku či podobných serverů? Pak stačí jen zavolat a domluvit vše potřebné.

 Svatební video
Je možné objednat i jednu z nejžádanějších zakázek - Svatební video. Samozřejmostí je i sestavení sestřihu z celé svatby formou videoklipu, je také možné dohodnout netradiční natočení momentů před svatbou, jako např. videoklip na téma Zásnuby, Procházka parkem, Vyznání lásky... nebráním se ani Vašemu přání nebo scénáři. Takové video pak ještě obohatí Vaše DVD o krásné momenty.

Videoklipy a reklamní spoty
Náročnější natáčení je pak natočení videoklipu nebo reklamního spotu. V takových případech je potřebné mít především dostatek času. Máte-li takový požadavek, kontaktujte mne, abychom mohli domluvit osobní schůzku a probrat vše podrobněji.

Podobné je to i při požadavku natáčení rozsáhlejších dokumentů.


Zpracování Vašich nahrávek

   
Máte natočenou třeba dovolenou? Významnou rodinnou událost? A nepodíváte se na to proto, že je video dlouhé a nezáživné, proto, že se Vám nechce hledat kabely ke kameře, zdroj, připojit vše k TV... Představte si, že stačí video vhodně sesříhat, podbarvit hudbou, zdůraznit nejdůležitější nebo nejhumornější okamžiky a vše pak  pohodlně sledovat z DVD. Zpracování DVD s menu a potiskem je hračkou ;)

Převod miniDV, Hi8, VHS na DVD

- bez střihu a úprav, bez menu                          -180,-kč/60min
- se základním střihem a úpravami a menu  - 470,-kč/60min
- s pokročilým střihem, menu a kapitolami    - 690,-kč/60min

Cena včetně média, každé další médium +50,-kč/ks
DVD  možné doplnit fotografiemi, titulkami a hudbou dle požadavků.

Možný převod i do jiných formátů - AVI, DivX, Xvid, mpeg4, fli, swf.. (standartně MPEG2 - DVD formát) a další dle dohody. Taktéž je možné výsledné video místo DVD nahrát na flash disk či externí HDD v původní kvalitě.  

Doplňkové služby:

Skenování fotografií               5,-kč/ks
Fotografie na CD/DVD          5,-kč/ks + 280,- kč zpracování a DVD (DVD je spustitelné ve standartním DVD přehrávači, dle počtu možné doplnit  výběrovým menu, kapitolami, hudbou, případně přidat i Vaše video, možností je spousta.

Dále nabízím služby z oblasti grafiky, tvorby webových stránek, webdesignu, návrhy plakátů, letáků a prezentací, výrobou reklamních DVD...