...Videostudio MA-CI... VIDEOSTUDIO

Videostudio MA-CI...

Vám nabízí komplexní služby v oblasti videa a jeho zpracování. Ať už potřebujete převést nebo zpracovat své starší i nové videonahrávky, nebo natočit  a zdokumentovat jakoukoliv akci či událost, videostudio MA-CI je tu pro Vás...

Není ani tak důležité čím je video natočeno, především záleží jak. A v neposlední řadě výsledek záleží na postprodukci, tj. na zpracování videa, vhodné sestříhání a podbarvení hudbou, zvuky, komentářem.. 

Nabízím natáčení i zpracování akce, události, videoklipu.. apod. podle vhodných kritérií nebo požadavků. Je možné natočit fullHD klip pro prezentaci na internetu, stejně tak je možné i natočit klip s výslednou finální podobou, blížící se kvalitou a obrazem 35mm filmu.. 

Natáčím podle možností kdekoliv v exteriéru, je možné pro natáčení použít vybavený atelier,  využít i možností a služeb profesionálního fotografa. Výhodou tak pro Vás je týmová práce foto + video na profesionální úrovni s kvalitním finálním výsledkem.  Maximální spokojenost zákazníka je pro nás hlavní cíl.

Běžně se natáčí na dvě kamery
 

Pro studenty - maturanty natočím maturitní ples, nebo jakýkoliv videoklip podle možností a scénáře, které jsou plně ve Vašich rukou ;) Jako novinku můžeme natočit "maturitní videotablo" ve stylu třeba znělky známého seriálu nebo hudebního klipu. Ve spolupráci s fotografem tak vedle klasického tabla ve výloze, můžete mít i videotablo na internetu a každý na svém PC, DVD nebo třeba mobilním telefonu ;)

Pro snoubence, kteří mají chuť a čas (a hlavně zájem o video;) je v nabídce i možnost natočení před-svatebního klipu či videa, podle vlastního scénáře.. V těchto případech je nutné osobní schůzka a předem je potřebné vše domluvit.

Pro rodiče můžu natočit videoklip s Vaším miminkem - krátký sestřih jak si mimi hraje, lozí, koupe se.. případně jiné aktivity jako třeba oslava narozenin i starších dětí. Je to krásná vzpomínka do budoucna pro Vás i vaše děti.

Pro firmy vyrobím reklamní spot na míru nebo prezentaci, kterou bude možné umístit do svých webových stránek na internetu. Nebo dále šířit třeba pomocí serverů jako je Youtube či Facebook. Své služby a výrobky tak můžete prezentovat celému světu. Je možné zajistit i případnou výrobu reklamních DVD.

Pro organizace apod. v rámci možností je možné poskytnout a zajistit přenos videa na internet živě. Včetně pozdějšího poskytnutí kompletního videozáznamu. Podmínkou je internetová přípojka s rozumnou rychlostí připojení. Jakákoliv videoprodukce z nabídky je vždy zpracována na standartní DVD s potiskem, případně pak po dohodě dle Vašich požadavků je možné i na BD disky, webové stránky, flashdisky, externí HDD nebo jiné.


K